ZAPARKUJTE

Co umíme?

Umíme toho hodně a ještě víc nás baví nové výzvy. Dokážeme zorganizovat netušené nejen v rámci našich akcí, ale můžeme vám – jednotlivcům i neziskovým organizacím – v mnohém pomoci. Stačí jen, když budete pořádat akci, která je ideově blízká našim záměrům. Poradíme na koho se obrátit, pomůžeme s administrativní zátěží, pomůžeme s propagací akce a v neposlední řadě můžeme pomoci i materiálně.

Co nabízíme?

Mediální podpora – rádi pomůžeme s propagací vaší akce prostřednictvím našich informačních kanálů (sociální sítě Zaparkuj a Univerzity Palackého, web, tištěný program Zaparkuj, kalendáře akcí nebo dokonce mobilní aplikace).

Materiální podpora – můžeme vám zprostředkovat vypůjčení stolů, židlí, laviček, dek, her, sportovního vybavení, audiovizuální techniky, nůžkových stanů apod. V případě studentských organizací a iniciativ i pomoc s grafikou nebo tiskem.

Organizační podpora – ať už potřebujete pár šikovných rukou a nohou nebo udělat akci na klíč, jsme vám k dispozici. Náš tým má za sebou organizace majálesů, koncertů, divadelních představení, filmových projekcí, sportovních klání i benefičních akcí.

Co chceme?

Chceme žít ve městě, které je přátelské a otevřené. Chceme nabourávat stereotypy kulturních akcí typu „párek, pivo, revival“. Chceme pomáhat dobrým nápadům a přispívat k tomu, aby nebyl olomoucký veřejný prostor prázdným prostorem. Chceme, abychom všichni více parkovali v trávě než na náměstích a v obchodních centrech.

Zaparkujte a přidejte se k nám!

Stále hledáme posily do týmu pro nadcházející sezónu, takže pokud tě baví práce na čerstvém vzduchu a navíc taková, která má smysl, piš na ondrej.martinek@upol.cz.