Červenec 2022

pátek 22. 7. LÉTO S KOVBOJEM

pátek 22. 7.
LÉTO S KOVBOJEM

Bezručovy sady | 21:00

V rámci doprovodného programu Olomouckého vinného festivalu v parku vás Zaparkuj a Univerzita Palackého zvou na letní kino v parku!

Nesmrtelná veselohra Léto s kovbojem vypráví o setkání venkovského zootechnika a traktoristy Honzy s pražskou psycholožkou Doubravkou, správnou holkou, která se o prázdninách musí starat o svého rozmazleného snoubence. Úsměvný příběh o tom, jak se tihle dva rozdílní lidé potkali, seznámili a zamilovali, natočil v roce 1976 režisér Ivo Novák a do hlavních rolí obsadil znamenitě sehranou dvojici Danielu Kolářovou a Jaromíra Hanzlíka.

Film vám přináší Univerzita Palackého v Olomouci. Snímek je volně přístupný a je součástí doprovodného programu Olomouckého vinného festivalu v parku. Deky s sebou. Občerstvení na místě zajištěno.

sobota 23. 7. SAMOTÁŘI

sobota 23. 7.
SAMOTÁŘI

Bezručovy sady | 21:00

V rámci doprovodného programu Olomouckého vinného festivalu v parku vás Zaparkuj a Univerzita Palackého zvou na letní kino v parku a kultovní český snímek Samotáři!

Sedm mladých lidí ve věku od 23 do 33 let se na konci devadesátých let ve velkém městě pokouší praktikovat cosi, čemu se dříve říkalo milostný vztah. A tak na sebe milostně narážejí a nechávají se unášet napříč dlouhodobějšími či krátkodobějšími vztahy, které je dovedou zpět do samoty. Za roli permanentně zhuleného Jakuba získal Jiří Macháček cenu Český lev za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli.

Film vám přináší Univerzita Palackého v Olomouci. Snímek je volně přístupný a je součástí doprovodného programu Olomouckého vinného festivalu v parku. Deky s sebou. Občerstvení na místě zajištěno.

úterý 26. 7. HOSPODSKÝ KVÍZ: HUDEBNÍ SPECIÁL

úterý 26. 7.
HOSPODSKÝ KVÍZ: HUDEBNÍ SPECIÁL

Umělecké centrum UP - Konvikt | 20:00

Kvíz je určen všem bez rozdílu. Soutěžit však mohou týmy o maximálním počtu šesti členů. Počet týmů je omezen kapacitou parkánu Konviktu (cca 20 týmů). Čeká na vás klasických 56 otázek na témata spjatá blízce i vzdáleně s naším zastřešujícím motivem, tedy hudbou - od rapu po metal, od drum´n´bass po operu. Ceny od UPointu, Pivovaru Ničitel a dalších partnerů čekají na 9 nejlepších týmů!

REGISTRACE

Registrovat své týmy můžete buď na emailu zaparkuj@upol.cz nebo v komentářích na fb Události, a to v podobě:
"Název týmu" a "počet členů v týmu".
Zápisné je tradičně 80 Kč/soutěžící.

CO VZÍT S SEBOU

Skoro nic, jen se teple oblečte. Nachystány pro vás budou stoly a židle, lampičky na stolech i psací potřeby.

Občerstvení na místě zajištěno ve spolupráci s minipivovarem Ničitel (včetně něčeho k zakousnutí). Půjčovna dek také.

A tradičně kvíz připravený Ondrou Martínkem moderuje Dan Langer!

Akci pořádá Zaparkuj – univerzita oživuje město / Univerzita Palackého za podpory statutárního města Olomouc.

Zaparkujte a přidejte se k nám!

Stále hledáme posily do týmu pro nadcházející sezónu, takže pokud tě baví práce na čerstvém vzduchu a navíc taková, která má smysl, piš na ondrej.martinek@upol.cz.