Červenec 2020

1. 7. ZAPARKUJ FEST! | BILLOW / GENESIS

1. 7.
ZAPARKUJ FEST! | BILLOW / GENESIS

BEZRUČOVY SADY | 16.00-23.00

Na třetí červnový Zaparkuj Fest a první v našich milovaných Bezručových sadech zavítá z Veselí nad Moravou dreampopová trojice Billow a od 21 hodin si pustíme na filmovém plátně kanadské drama Genesis o slastech i strastech dospívání.
Samozřejmostí je i doprovodný program Zaparkuj, občerstvení a půjčovna deskovek a sportovního vybavení. K tomu slackline, výtvarná zóna nebo speciality z grilu.


8. 7. ZAPARKUJ FEST! | THOM ARTWAY / VOLNÝ PÁD

8. 7.
ZAPARKUJ FEST! | THOM ARTWAY / VOLNÝ PÁD

SMETANOVY SADY, U ALTÁNU | 16.00-23.00

A je to tady! První červencový Zaparkuj Fest vám nabídneme koncert skvělého písničkáře Thoma Artwaye (2x Anděl) a filmovou klasiku Volný pád s Michaelem Douglasem v hlavní roli. Samozřejmě dojde i na doprovodný program v podání Zaparkuj půjčovny deskovek a sportovního vybavení, výtvarno s Chaoscompany.art nebo slackline se Slackline Olomouc. K tomu krásné prostředí Smetanových sadů a deky k zapůjčení. Více informací zde.


9. 7. ZAPARKUJ HOSPODSKÝ KVÍZ

9. 7.
ZAPARKUJ HOSPODSKÝ KVÍZ

PARKÁN KONVIKTU, UNIVERZITNÍ 3 | 20.00-23.00

Srdečně vás zveme na druhý letošní Zaparkuj open air speciál oblíbeného Hospodského kvízu! Tentokráte na Dovolenkový speciál. Těšit se tak můžete na otázky spojené nejen s dovolenými, létem a cestováním, ale dojde prakticky na všechny oblasti vědění (a samozřejmě i zábavy). Univerzita Palackého, Zaparkuj – oživujeme veřejný prostor a Hospodský Kvíz pro vás společně připravili další speciální díl populárního kvízu pod širým nebem na parkánu Konviktu.


23. 7. ZAPARKUJ FEST! | LENKA DUSILOVÁ/ VOLNÝ PÁD

23. 7.
ZAPARKUJ FEST! | LENKA DUSILOVÁ/ VOLNÝ PÁD

PARKÁN KONVIKTU, UNIVERZITNÍ 3 | 17.00-23.30

V červenci jsme si pro vás připravili skutečnou hudební radost – zpěvačku, skladatelku a šestinásobnou držitelku cen Anděl Lenku Dusilovou. Ta na sebe strhává pozornost výtečným vokálem, energií a prožitkem při vystupování.
Od 21 hodin se pak můžete těšit na projekci filmu Volný pád, kde za nesnesitelného horka uvízly v dopravní zácpě uprostřed Los Angeles desítky řidičů. Nervozita a napětí houstne, až jednomu z nich povolí nervy. William Foster vystoupí z vozu a se slovy „Jdu domů!“ se vydá na cestu z níž, jak se později ukáže, není návratu.

Samozřejmostí na Zaparkuj Festu je i doprovodný program Zaparkuj, občerstvení a půjčovna deskovek a sportovního vybavení. K tomu Slackline Olomouc, street art exhibice a workshop sprejování od Chaoscompany.art, adrenalinová zábava od Bulzajz – Win & Chill nebo speciality z grilu. A večer nás čeká další film pod širým nebem.


30. 7. ZAPARKUJ FEST! | SYLVIE BEE + AMELIA SIBA

30. 7.
ZAPARKUJ FEST! | SYLVIE BEE + AMELIA SIBA

CENTRUM POHYBU OLOMUC, VNITROBLOK SOKOLSKÁ 7 | 17.00-22.00

Letos vás již podruhé zveme do krásných prostor vnitrobloku Centrum pohybu Olomouc na Sokolské ulici. Nejprve se představí zpěvačka Sylvie Bee, vítěžka mezinárodní soutěže v interpretaci frankofonní písně. Spolu s ní vystoupí klávesista Václav Kramář. Následovat bude Amelia Siba. Mladá písničkářka z Prahy, která patří mezi takzvané pokojíčkové tvůrce. Sedmnáctiletá Amélie již za poslední rok a půl stihla vydat několik singlů a v červnu minulého roku jí vyšlo EP. Od 20 hodin pak otěže převezmou afterparty DJs.

Po celou dobu akce budou k dispozici deskovky, sportovní vybavení a deky k zapůjčení, omalovánky a malování na obličej pro děti, henna i pro dospělé nebo slackline. To vše od Zaparkuj.


Připravujeme

Připravujeme

6. 8. Zaparkuj Hospodský kvíz

12. 8. Zaparkuj Fest Fly Tomorrow + Už jsme doma

13. 8. Projekce na Dolním náměstí Cirk La Putyka

22. 8. St-Art druhý ročník festivalu mladých talentů z řad středoškoláků

Zaparkujte a přidejte se k nám!

Stále hledáme posily do týmu pro nadcházející sezónu, takže pokud tě baví práce na čerstvém vzduchu a navíc taková, která má smysl, piš na ondrej.martinek@upol.cz.