logo

Srpen

6. 8. ZAPARKUJ HOSPODSKÝ KVÍZ

6. 8.
ZAPARKUJ HOSPODSKÝ KVÍZ

PARKÁN KONVIKTU, UNIVERZITNÍ 3| 20.00-23.30

Srdečně vás zveme na třetí letošní Zaparkuj open air speciál oblíbeného Hospodského kvízu! Tentokráte na Devadesátkový speciál. Těšit se tak můžete na otázky spojené s obdobím, kdy vám vadná disketa 28/29.rar zkazila den, vytočit internet trvalo stejně dlouho jako vytočit číslo na pevnou linku z budky, Michael Jackson měl původní barvu a Brandon stále miloval Kelly.

12. 8. ZAPARKUJ FEST! | UŽ JSME DOMA + FLY TOMORROW/ CONTROL

12. 8.
ZAPARKUJ FEST! | UŽ JSME DOMA + FLY TOMORROW/ CONTROL

SMETANOVY SADY, U ALTÁNU | 17.00-23.30

Druhou polovinu léta se Zaparkuj Festy zahájíme stylově! Těšit se můžete rovnou dva koncerty – vystoupí na něm totiž nejen olomoučtí Fly Tomorrow, ale také punková legenda s trubkou Už jsme doma! A navrch přidáme skvělý hudební film Control mapující život Iana Curtise a zrod Joy Divison. To vše na hlavní aleji ve Smetanových sadech od 17 hodin.

13. 8. NA KREV (OPEN AIR PROJEKCE)

13. 8.
NA KREV (OPEN AIR PROJEKCE)

DOLNÍ NÁMĚSTÍ | 21.00-23.00

Jejich krev je krev kočovných umělců a jejich posedlost sahá přes slavný rod loutkářů Kopeckých mnoho generací nazpět. Ve svém úsilí se obracejí k sobě samým, ke kořenům, k rodině. Před čím se snažíš utéct, to nakonec vyroste v tobě. Divadlo na cucky ve spolupráci se Zaparkuj – oživujeme veřejný prostor a Univerzita Palackého uvádějí jedinečnou open air filmovou projekci dokumentu o rodině a Cirku La Putyka.

22. 8. ST-ART FESTIVAL

22. 8.
ST-ART FESTIVAL

PARKÁN KONVIKTU, UNIVERZITNÍ 3| 15.00-1.30

St-Art Festival se uskuteční 22. srpna od 15 hodin v prostorách Uměleckého centra Univerzity Palackého v Olomouci. Během dne se vám v šapitó i mimo něj představí umělci z řad studentů středních a vysokých škol se svou autorskou uměleckou tvorbou. Program festivalu budeme postupně zveřejňovat zde na události a také na naší instagramové stránce https://www.instagram.com/start_festival/?hl=cs Na místě bude dostupné občerstvení, produkty pořadatelů i perfomerů. Vstupné je dobrovolné. Na letošním ročníku se můžete těšit na umělce z řad malířů, zpěváků, kapel, fotografů a Djs. Akci pořádají studentky olomouckých středních škol ve spolupráci s Univerzita Palackého, Zaparkuj – oživujeme veřejný prostor a Vertigo Olomouc. Budeme se těšit!

Logomodre E1460394028744
Olomouc
Image001
Logo Olomouckeho Kraje